volejbal Čadca - udalosti

Volejbal - nová generácia v Čadci

Volejbalový oddiel TJ Lokomotíva Čadca pripravil pre najmladšie volejbalistky oddielu letný volejbalový kemp. Organizátori sa netradične rozhodli využiť domáce prostredie a podmienky v Čadci. Na kempe sa sústredilo 28 dievčat, ktoré už rok trénovali v oddieli (vid foto). Kemp bol organizovaný ako denný tábor a hlavné športové aktivity prebiehali v športovom areáli ZŠ Rázusova. Malé športovkyne tam mali výborné podmienky na technický a kondičný tréning a aj na odpočinok. Veľkú radosť mali malé volejbalistky z rehabilitačných cvičení na čadčianskej plavárni. Dievčatám sa počas šiestich dní venovali šiesti tréneri a bývalé hráčky TJ.

Tréner Ing. Peter Gramblička hodnotí: " Sme veľmi spokojní. Kemp prebehol nad naše očakávania. Účasť detí a ich prístup boli skvelé. Podmienky, ktoré nám poskytla riaditeľka ZŠ Rázusova p. Mgr. Maslíková, ktorej aj týmto ďakujeme, boli pre volejbalové tréningy bez jedinej chyby. Sme vďační aj mestu Čadca za poskytnutie plavárne."

VO pokračuje v tréningovej príprave detí aj ďalej dennými tréningami v športových areáloch škôl ZŠ Rázusova a Žarec.
Tréner: " V tomto šk. roku sme dievčatá prihlásili do súťaží mladších žiačok v 6-tkovom, 4-kovom a 3-kovom volejbale.

Mali sme už v Čadci generáciu detí, s ktorými sme sa 4x zúčastnili na majstrovstvách Slovenska v rôznych vekových kategóriách. Tieto dievčatá sa chystajú ich napodobniť, čo nás samozrejme teší a chceme im v tom samozrejme všemožne pomôcť.

V tomto šk. roku otvárame aj prípravku detí pre dievčatká 5-tych ročníkov ZŠ. Záujemkyne sa môžu prihlásiť cez CVČ v Čadci na krúžky minivolejbal, alebo priamo cez VO TJ Lokomotíva Čadca (pgramblicka@stonline.sk, 0908 429 755)

16 Oct 2016, Peter Gramblička, naspäť

kalendár

Dnes je nedeľa, 13. jún 2021
meniny: Anton

PO UT ST ŠT PIA SO NE
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

počítadlo návštev

partneri

mesto Čadca

odkazy

vyhľadávanie


archív

články fotky
© 2009 TJ Lokomotíva Čadca | úvod história súťaže galéria fórum kontakty rss TJ Lokomotíva | administrácia created by jp