volejbal Čadca - udalosti

Záver jesennej časti

Kadetky
Čadčianky v posledných 2 kolách hrali so susedmi v tabuľke. V oboch zápasoch mali dievčatá slabšie aj lepšie chvíľky. Bohužiaľ tých slabších bolo viac a potvrdilo sa, že na družstvá z prvej polovice tabuľky zatiaľ nemajú.
Čadca-Žilina 0:3 (18:25, 7:25, 14:25) a 0:3 (16:25, 20:25, 14:25.)
Žiar nad Hronom-Čadca 3:0 (25:19, 25:7, 25:22) a 3:0 (25:22, 25:18, 25:22)

Staršie žiačky
Staršie žiačky v posledných kolách potvrdili svoju dominanciu v súťaži. Mali neustálu prevahu, ktorú pretavili do plného bodového zisku. Súperkám z Banskej Bystrice dovolili uhrať v druhom zápase len jeden set ale v poslednom sete znova zabrali a zápas doviedli do víťazného konca.
P. Bystrica-Čadca 0:3 (19:25, 14:25, 22:25) a 0:3 (16:25, 19:25, 23:25)
Čadca-Banská Bystrica B 3:0 (25:16, 25:8, 25:13) a 3:1 (28:26, 25:7, 19:25, 25:9)

Mladšie žiačky
5. kolo – mladšie žiačky
Posledný dvojzápas jesennej časti súťaže odohrali mladšie žiačky na pôde žilinského družstva Volleyball Academy, ktoré „trónilo“ od začiatku súťaže na prvom mieste tabuľky a malo pred Čadčiankami náskok len jedného vyhratého setu viac. Bola to výzva pre hráčky TJ Lokomotívy, aby sa o prvenstvo takpovediac pobili.
Obidva tímy žiačok boli herne na rovnakej úrovni. V hre ukázali výborne výmeny, hrali oduševnene, ani jedno družstvo nechcelo nechať víťazstvo súperkám. Jediná herná činnosť, ktorá mala nedostatky v družstve Čadce, bol príjem podania. Dve výborne podávajúce hráčky Žiliny poriadne potrápili čadčianske dievčatá. ...a to bol aj dôvod, prečo domov nedoniesli žiadny bod. Obidva zápasy prehrali, ale nemožno im uprieť snahu v boji o víťazstvo.

20.1. Poltár-Čadca (staršie žiačky)
27.1. Čadca-Detva o 10,00 hod. v telocvični ZŠ Rázusova (staršie žiačky)

články fotky
© 2009 TJ Lokomotíva Čadca | úvod história súťaže galéria fórum kontakty rss TJ Lokomotíva | administrácia created by jp