volejbal Čadca - udalosti

História

Roky 1991 – 2011

V roku 1991 sa v TJ Lokomotíva obnovuje volejbalový oddiel.
Predsedníčka: Dana Pavlíková (1991 – 2011)
VO bol prihlásený za člena SVZ (Slovenského volejbalového zväzu).

1991 - 1992

Družstvá:
Ženy: Dana Pavlíková, Renáta Damašková, J. Adamicová, Zdenka Petreková, Lenka Marečková, Iveta Pohančeníková, Ľudmila Pišteková, Ľubica Čičková, Elena Turiaková, Jana Turiaková, Elena Grambličková
Výsledky: 2. miesto v okresnom majstrovstve ( Rudina, Loko Čadca, Veterán Čadca, KNM )

1992 - 1993

Družstvá:
Ženy:
Výsledky: 3. miesto v okresnom majstrovstve ( KNM, Pedagog, Loko Čadca, KNM )

1993 – 1994

VO začína pracovať s mládežou s orientáciou na ženskú zložku.
VO organizuje Mestskú ligu žiačok (7 ročníkov), a následne Okresnú ligu žiačok (5 ročníkov)
VO pravideľne organizuje obľúbené turnaje pre dospelých a mládež:
  • Turnaj zmiešaných družstiev o Hrniec TJL, po 10. ročníku premenovaný na Memoriál Maroša Gábriša,
  • 12 hodinový nonstop nočný turnaj ( skončil 5. ročníkom ),
  • Veľkonočný turnaj,
Družstvá:
Žiačky: pri ZŠ Rázusova Naďa Kuzmová, Daniela Turčeková, Michaela Maslíková, Stanislava Dejčíková, Eva, Gavlasová, Ivana Bulejová, Petra Kráľová, Ivana Bobeková
Tréner: D. Pavlíková, M. Malík Výsledky: 4. miesto v okresnom majstrovstve
Dorastenky: Miriam Kráľová, Katarína Krelová, Martina Kajánková, Jana Makyňáková, Marcela Pavlínová, Júlia Krelová, , Mária Neslušanová, Alena Šenkýřová,
Tréner: E. Grambličková, P. Gramblička
Výsledky:
5. miesto v okresnom majstrovstve žien (6)
5. miesto v III. dorasteneckej lige
Ženy:
Výsledky: 4. miesto v okresnom majstrovstve ( 6)

1994 -1995

Družstvá:
Žiačky: pri ZŠ Rázusova
Tréner: M. Malík, P. Gramblička
Výsledky: .... miesto v okresnom majstrovstve
Dorastenky: Miriam Kráľová, Katarína Krelová, Martina Kajánková, Jana Makyňáková, Marcela Pavlínová, Júlia Krelová, Mária Neslušanová, Marta Mazúrová
Tréner: P. Gramblička
Výsledky:
.... miesto v okresnom majstrovstve žien
.... miesto v III. dorasteneckej lige
Ženy:
Výsledky: .... miesto v okresnom majstrovstve

1995 - 1996

Družstvá:
Žiačky: pri ZŠ Rázusova
Tréner: P. Jakubík, D. Pavlíková
Výsledky: 6. miesto v mestskej lige (6)
Žiačky: pri ZŠ Žarec
Tréner: M. Malík
Výsledky: 6. miesto v mestskej lige (6)
Dorastenky: Martina Kajánková, Katarína Krelová, Jana Makyňáková, Marcela Pavlínová, Júlia Krelová, Mária Neslušanová, Naďa Kuzmová, Marta Mazúrová
Tréner: P. Gramblička
Výsledky:
.... miesto v okresnom majstrovstve žien
7. miesto v III. dorasteneckej lige (8)

1996 - 1997

Družstvá:
Žiačky: pri ZŠ Rázusova
Tréner: M. Malík Výsledky: 3. miesto v mestskej lige (4)
Žiačky: pri ZŠ Žarec Tréner: P. Jakubík
Výsledky: 4. miesto v mestskej lige (4)
Dorastenky: Stana Dejčíková, Monika Mináriková, Miroslava Rybáriková, Michaela Maslíková, Petra Kráľová, Daniela Turčeková, Silvia Hrušková, Slavomíra Tlelková, Bulejová Ivana, Bobeková Ivana, Naďa Kuzmová Tréner: P. Gramblička
Výsledky:
.... miesto v okresnom majstrovstve žien
.... miesto v III. dorasteneckej lige
Ženy: Dana Pavlíková, Renáta Damašková, Jana Adamicová, Z. Petreková, Lenka Marečková, Iveta Pohančeníková, Elena Grambličková,

1997 - 1998

Družstvá:
Žiačky: pri ZŠ Rázusova
Tréner: M. Malík
Výsledky: 3. miesto v mestskej lige (4)
Žiačky: pri ZŠ Žarec
Tréner: P. Jakubík
Výsledky: 2. miesto v mestskej lige (4)
Dorastenky: Stana Dejčíková, Jana Macenauerová, Monika Mináriková, Miroslava Rybáriková, Michaela Maslíková, Petra Kráľová, Daniela Turčeková, Silvia Hrušková, Slavomíra Tlelková, Naďa Kuzmová Tréner: P. Gramblička
Výsledky: 2. miesto v III. dorasteneckej lige - postupujú do II. ligy

1998 - 1999

Družstvá:
Žiačky: pri ZŠ Rázusova
Tréner: M. Malík, D. Pavlíková
Výsledky: 3. miesto v mestskej lige (4)
Žiačky: pri ZŠ Žarec
Tréner: P. Jakubík
Výsledky: 2. miesto v mestskej lige (4)
Dorastenky: Stana Dejčíková, Jana Macenauerová, Monika Mináriková, Miroslava Rybáriková, Michaela Maslíková, Petra Kráľová, Daniela Turčeková, Silvia Hrušková, Slavomíra Tlelková, Naďa Kuzmová Tréner: P. Gramblička
Výsledky: 3. miesto v II. dorasteneckej lige

1999 - 2000

Družstvá:
Prípravka (5. ročník) – Z. Petreková
Ml.Žiačky:(6-7.tr) pri ZŠ Rázusova: Ivana Jurištová, Michaela Školová, Alexandra Ondrašinová, Veronika Jendrišáková, Kristína Kullová, Lucia Machovčiaková, Lucia Sloviaková, Lenka Gomolová, Ingrid Oberbuchlerová, Simona Kotyrová, Michaela Kubicová, Ivana Ščuriová, Lucia Haratyková)
Tréner: P. Gramblička, E. Grambličková Výsledky: 5. miesto v mestskej lige (5)
Žiačky: pri ZŠ Kyčerka
Tréner: P. Jakubík, D. Pavlíková
Výsledky: 2. miesto v mestskej lige (5)
Dorastenky:
Tréner: M. Malík
Výsledky: .... miesto v II. dorasteneckej lige

2000 - 2001

Družstvá:
Ml. Žiačky: pri ZŠ Rázusova: Ivana Jurištová, Michaela Školová, Alexandra Ondrašinová, Veronika Jendrišáková, Kristína Kullová, Lucia Machovčiaková, Lucia Sloviaková, Lenka Gomolová, Ingrid Oberbuchlerová,
Tréner: P. Gramblička, E. Grambličková
Výsledky: 4. miesto v mestskej lige (5)
Žiačky: pri ZŠ Žarec
Tréner: M. Malík
Výsledky: 5. miesto v mestskej lige (5)
Dorastenky:
Tréner: M. Malík
Výsledky: .... miesto v II. dorasteneckej lige

2001 - 2002

Družstvá:
Prípravka: Tréner: D. Pavlíková, P. Jakubík
Star. Žiačky: Ivana Jurištová, Michaela Školová, Alexandra Ondrašinová,Veronika Jendrišáková, Kristína Kullová, Lucia Machovčiaková, Lucia Sloviaková, Lenka Gomolová, Ingrid Oberbuchlerová,
Tréner: P. Gramblička, E. Grambličková
Výsledky: 1. miesto v mestskej lige (4)

2002 - 2003

Družstvá:
Mladšie žiačky: pri ZŠ Rázusova: Smičíková Simona, Pavlíková Kristína, Kondeková Veronika, Berčáková Mária, Dejová Monika, Kováčiková Barbora, Jantošová Andrea, Damašková Monika, Kľučková Terézia
Tréner: P. Gramblička
Výsledky: 6. miesto v okresnej lige žiačok (6)
Star. Žiačky: Ivana Jurištová, Michaela Školová, Alexandra Ondrašinová, Veronika Jendrišáková, Kristína Kullová, Lucia Machovčiaková, Lucia Sloviaková, Lenka Gomolová,
Tréner: E. Grambličková
Výsledky: 1. miesto v okresnej lige žiačok (6)
1. miesto v oblastnom majstrovstve STRED II. trieda(6) - postup do I. triedy

2003 - 2004

Družstvá:
Prípravka: Tréner: M. Mináriková
St. žiačky A: Veronika Jendrišáková, Kristína Kullová, Lucia Machovčiaková, Lucia Sloviaková,  Lenka Gomolová, Školová Slavomíra, Pikuliaková Katarína, Chorvatovičová Jana družstvo sa prihlásilo opäť do súťaže II. triedy
Tréner: P. Gramblička, E. Grambličková
Výsledky: 1. miesto v okresnej lige žiačok (6)
1. miesto v oblastnom majstrovstve STRED II. trieda – postup do I. triedy
Star. žiačky B: Smičíková Simona, Pavlíková Kristína, Kondeková Veronika, Berčáková Mária, Dejová Monika, Kováčiková Barbora, Jantošová Andrea, Damašková Monika,
Tréner: P. Gramblička, E. Grambličková
Výsledky: 6. miesto v okresnej lige žiačok (6)
8. miesto v oblastnom majstrovstve STRED II. trieda

2004 - 2005

Družstvá:
Prípravka: Tréner: E. Grambličková
Mladšie žiačky: pri ZŠ Rázusova: Iveta Korená, Alžbeta Prengelová, Barbora Kučeríková, Magda Tomaščinová, Jana Mariaková, Monika Steinbergerová, Natália Vojtušová, Lenka Strýčková, Ivana Kamenišťáková, Jarmila Berčáková a Broňa Priehodová, Jurgová Nikola, Nieslaniková Natália, Hyžová Simona, Briestenská Zuzana Tréner: M. Mináriková
Výsledky: 5. miesto v okresnej lige žiačok (7)
7. miesto v oblastnom majstrovstve STRED sever (9)
Staršie žiačky: Školová Slavomíra, Pikuliaková Katarína, Smičíková Simona, Pavlíková Kristína, Kondeková Veronika, Berčáková Mária, Dejová Monika, Kováčiková Barbora, Jantošová Andrea, Damašková Monika, Kľučková Terézia
Tréner: P. Gramblička,
Výsledky: 1. miesto v okresnej lige žiačok (6)
9. miesto v oblastnom majstrovstve STRED I. triede (10)

V roku 2005 Mesto Čadca v spolupráci s ZŠ Rázusova a VO TJ Lokomotíva postavilo antukový dvorec s dvoma volejbalovými ihriskami.
V máji 2005 začal VO organizovať Generačný turnaj žien na antuke.

2005 - 2006

Družstvá:
Prípravka: Steinbergerová Monika, Vojtušová Natália, Franeková Andrea, Ondrašinová Natália, Bršťáková Andrea, Jánošíková Michaela, Zuzka Briestenská, Mackovčaková Mária, Švancarová Kristína, Juríková Lucia
Tréner: E. Grambličková
Mladšie žiačky: Iveta Korená, Jurgová Nikola, Nieslaniková Natália, Alžbeta Prengelová,Barbora Kučeríková, Magda Tomaščinová, Natália Vojtušová, Lenka Strýčková, Hyžová Simona, Briestenská Zuzka, Tréner: P. Gramblička, M. Mináriková Výsledky: 1. miesto v okresnej lige žiačok (5)
4. miesto v oblastnom majstrovstve STRED sever (9)
Staršie žiačky: Mária Berčáková, Iveta Korená, Alžbeta Prengelová, Barbora Kučeríková,Magda Tomaščinová, J. Mariaková, Monika Steinbergerová, Natália Vojtušová, Lenka Stýčková, Ivana Kamenišťáková, Jarmila Berčáková, Broňa Priehodová, Pijaková Jana,
Tréner: M. Mináriková, P. Gramblička,
Výsledky: 4. miesto v oblastnom majstrovstve STRED II. tr. sever (5)
Kadetky: Školová Slavomíra, Pikuliaková Katarína, Smičíková Simona, Pavlíková Kristína, Kondeková Veronika, Ivana Jurištová, Kristína Kullová, Lucia Sloviaková, Lenka Gomolová, Jana Chorvatovičová, Berčáková Mária,
Tréner: D. Pavlíková
Výsledky: 2. miesto v súťaži Majstrovsvá oblasti Stred II. trieda sever (4)

2006 - 2007

Družstvá:
Mladšie žiačky: Steinbergerová Monika, Vojtušová Natália, Franeková Andrea, Ondrašinová Natália, Juríková Lucia, Korčeková Andrea, Bršťáková Andrea, Jánošíková Michaela, Zuzka Briestenská, Mackovčaková Mária, Kúdelová Veronika
Tréner: P. Gramblička, E. Grambličková
Výsledky: 1. miesto v okresnej lige žiačok (7)
6. miesto v oblastnom majstrovstve STRED sever (8)
Staršie žiačky: Iveta Korená, Alžbeta Prengelová, Barbora Kučeríková, Magda Tomaščinová, Jana Mariaková, Natália Vojtušová, Lenka Strýčková, Ivana Kamenišťáková, Jarmila Berčáková, Broňa Priehodová, Pijaková Jana
Tréner: M. Mináriková,
Výsledky: 1. miesto v oblastnom majstrovstve STRED II. tr. sever (5) – postup do I. triedy
Kadetky: Školová Slavomíra, Pikuliaková Katarína, Smičíková Simona, Pavlíková Kristína, Kondeková Veronika, Ivana Jurištová, Kristína Kullová,  Lenka Gomolová, Jana Chorvatovičová, Berčáková Mária, Palárcová Monika, Straková Sabina
Tréner: D. Pavlíková
Výsledky: 1. miesto v súťaži Majstrovstvá oblasti Stred II. trieda sever (5) – postup do I. triedy

2007 - 2008

Družstvá:
Prípravka: ZŠ Žarec, ZŠ Komenského, ZŠ Rázusova:
Jurišová Monika, Poláčková Lucia, Andočová Ingrid, Pakancová Tatiana, Griecsová Mária, Andočová Eva, Jakubcová Nikola, Trúchla Zuzana, Briestenská, Bazelidesová, Rebrošová, Legerská, Lašová, Ježíková, Závodska Nina, Marjaková Dominika, Drdúlová Michaela, Matyšáková Martina, Kováčiková Mária, Brňáková Denisa, Jurgová Karolína, Pohančeníková Anna, Buryová Zuzana, Prívarová Soňa, Pavlíková Alžbeta, Mišová Ivana, Husáková Kristína, Hajduková Žaneta, Bláhová Soňa, Jurgová Karolína,
Tréner: E. Grambličková
Výsledky: MINIMAX
Mladšie žiačky: Franeková Andrea, Ondrašinová Natália, Bršťáková Andrea, Jánošíková Miša, Zuzka Briestenská, Mackovčaková Mária, Poláčková Lucia, Pakancová Tatiana
Tréner: P. Gramblička
Výsledky: 4. miesto v oblastnom majstrovstve STRED sever (8)
Staršie žiačky: Iveta Korená, Alžbeta Prengelová, Barbora Kučeríková, Magda Tomaščinová, Jana Mariaková, Natália Vojtušová, Lenka Strýčková, Steinbergerová Monika,
Tréner: M. Mináriková
Výsledky: 10. miesto v oblastnom majstrovstve STRED I. tr. (10)
Kadetky:Pikuliaková Katka, Smičíková Simona, Pavlíková Kristína, Mariaková Jana,Kučeríková Barbora, Gavláková Dana, Kondeková Veronika, Iveta Korená, Alžbeta Prengelová, Palárcová Monika, Straková Sabina, Strýčková Lenka
Tréner: D. Pavlíková
Výsledky: 9. miesto v súťaži Majstrovsvá oblasti Stred I. trieda (10)
Ženy - juniorky: Školová Slavomíra, Pikuliaková Katarína, Smičíková Simona, Pavlíková Kristína, Kondeková Veronika, Ivana Jurištová, Lenka Gomolová, Jana Chorvatovičová, Palárcová Monika, Straková Sabina, Franeková Ivana, Pavlíková Dana
Tréner: D. Pavlíková
Výsledky: 6. miesto v súťaži II. liga juniorky – ženy (7)

2008 - 2009

Družstvá:
Prípravka: ZŠ Žarec, ZŠ Komenského, ZŠ Rázusova:
Jurišová Monika, Poláčková Lucia, Andočová Ingrid, Pakancová Tatiana, Griecsová Mária, Andočová Eva, Jakubcová Nikola, Trúchla Zuzana, Závodska Nina, Marjaková Dominika, Drdúlová Michaela, Matyšáková Martina, Kováčiková Mária, Brňáková Denisa, Jurgová Karolína, Pohančeníková Anna, Buryová Zuzana, Prívarová Soňa, Pavlíková Alžbeta, Husáková Kristína, Hajduková Žaneta, Bláhová Soňa,
Tréner: E. Grambličková
Výsledky: MINIMAX
Mladšie žiačky: Franeková Andrea, Ondrašinová Natália, Bršťáková Andrea, Ondrejková Mária, Poláčková Lucia, Jurišová Monika, Andočová Ingrid, Závodská Nina, Marjaková Dominika, Matyšáková Martina,
Tréner: P. Gramblička, E. Grambličková
Výsledky: 4. miesto v oblastnom majstrovstve STRED sever (8)
Staršie žiačky: - - -neboli
Kadetky: Mariaková Jana, Kučeríková Barbora, Korená Iveta, Prengelová Alžbeta, Tomaščinová Magda, Steinbergerová Monika, Franeková Andrea, Ondrašinová Natália, Straková Sabina, Tréner: M. Mináriková
Výsledky: 6. miesto v súťaži Majstrovsvá oblasti Stred II. trieda (8)
Ženy - juniorky: Smičíková Simona, Pavlíková Kristína, Kondeková Veronika, Ivana Jurištová, Palárcová Monika, Straková Sabina, Franeková Ivana, Pikuliaková Katarína, Gavláková Dana, Korenná Iveta, Pavlíková Dana Tréner: D. Pavlíková
Výsledky: 5. miesto v súťaži II. liga juniorky – ženy (5)(8)

2009 - 2010

Družstvá:
Prípravka: Kullová Beáta, Molnárová Kristína, Kvašňovská Lucia, Kvašňovská Nikola, Kubištová Klaudia, Šlahářová Dominika, Rebeka Straková, Klaudia Marčanová, Patrícia Hajduková
Tréner: D. Pavlíková
Mladšie žiačky: Poláčková Lucia, Jurišová Monika, Andočová Ingrid, Závodská Nina, Marjaková Dominika, Matyšáková Martina, Pakancová Tatiana, Drdúlová Michaela, Kováčiková Mária, Pohančeníková Anna, Buryová Zuzana,
Tréner: E. Grambličková, P. Gramblička,
Výsledky: 2. miesto v oblastnom majstrovstve STRED (12) 1.miesto sever MIDIMAX družstvo A (12) postup na M SR Košice 7. miesto sever MIDIMAX družstvo B (12) 8. miesto M SR MIDIMAX (12)
Staršie žiačky: Franeková Andrea, Ondrašinová Natália, Bršťáková Andrea, Ondrejková Mária, Poláčková Lucia, Jurišová Monika, Andočová Ingrid, Závodská Nina, Marjaková Dominika, Mackovčáková Mária, Jánošíková Michaela,
Tréner: P. Gramblička, E. Grambličková
Výsledky: 4. miesto v oblastnom majstrovstve STRED sever (6)

2010 - 2011

Družstvá:
Prípravka: Kullová Beáta, Molnárová Kristína, Kvašňovská Lucia, Kvašňovská Nikola, Kubištová Klaudia, Šlahářová Dominika,Marčanová Klaudia, Patrícia Hajduková, Barbora Bičárová, Viktória Slovjaková, Marika Masláková, Mária Šurláková, Kristína Ďatková, Nikola Čuboňová
Tréner: D. Pavlíková
Mladšie žiačky: Jurišová Monika, Andočová Ingrid, Marjaková Dominika, Kováčiková Mária, Pohančeníková Anna, Buryová Zuzana, Drdulová Michaela, Pakancová Tatiana,
Tréner: E. Grambličková, P. Gramblička,
Výsledky: 2. miesto v oblastnom majstrovstve STRED (14)
2. miesto oblasť stred MIDIMAX (15) postup na M SR Snina
5. miesto M SR MIDIMAX (8)
Staršie žiačky: Franeková Andrea, Ondrašinová Natália, Bršťáková Andrea, Ondrejková Mária, Kováčiková Magdaléna,Poláčková Lucia, Jurišová Monika, Andočová Ingrid, Závodská Nina, Marjaková Dominika, Kováčiková Mária, Pohančeníková Anna, Buryová Zuzana, Drdulová Michaela,
Tréner: P. Gramblička, E. Grambličková
Výsledky: 1. miesto v oblastnom majstrovstve STRED II. trieda (8) postup do 1. triedy
Kadetky: Monika Steinbergerová, Andrea Franeková, Natália Ondrašinová, Bršťáková Andrea, Ondrejková Mária, Jurišová Monika, Poláčková Lucia, Magdaléna Kováčiková, Závodská Nina, Marjaková Dominika, Jana Šimanicová a Katka Belková
Tréner: P. Gramblička, E. Grambličková
Výsledky: 2. miesto v súťaži Majstrovsvá oblasti Stred II. trieda (6)
víťaz baráže o postup do I. triedy Čadca - Zvolen

2011 - 2012

Družstvá:
Prípravka: Mária Šurlaková, Alica Klieštiková Petronela Hadidová, Viktória Slovjaková, Barbora Bičárová, Petra Truchlá, Jakubíková Barbara, Minarovičová Alžbeta
Tréner: D. Pavlíková
Staršie žiačky: Poláčková Lucia, Jurišová Monika, Andočová Ingrid, Závodská Nina, Marjaková Dominika, Kováčiková Mária, Pohančeníková Anna, Drdulová Michaela, Pakancová Tatiana,
Tréner: P. Gramblička, B. Plešivčáková – kondičná trénerka
Výsledky: 2. miesto v oblastnom majstrovstve STRED I. trieda (10) postup na M SR
4. miesto M SR Nové Mesto/ Váhom (8)
Kadetky: Franeková Andrea, Ondrašinová Natália, Bršťáková Andrea, Ondrejková M., Jurišová Monika, Kováčiková Magdaléna, Poláčková Lucia, Andočová Ingrid, Závodská Nina, Marjaková Dominika,
Tréner: P. Gramblička, B. Plešivčáková – kondičná trénerka
Výsledky: 5. miesto v súťaži Majstrovsvá oblasti Stred I. trieda (18)

2012 - 2013

Družstvá:
Mladšie žiačky: Mária Šurlaková, Alica Klieštiková Petronela Hadidová, Viktória Slovjaková, Barbora Bičárová, Petra Truchlá, Jakubíková Barbara, Minarovičová Alžbeta Čarnecká Stanislava, Škripková Michaela, Kubašková Barbora, Kubašková Gabriela, Mariaková Adriana
Tréner: P. Gramblička, D. Pavlíková,
Výsledky: dosiahnuté II. kolo v oblastnom majstrovstve STRED v Midimaxe
Staršie žiačky: Andočová Ingrid (kap.), Jurišová Monika, Marjaková Dominika, Slovjaková Viktória, Šurlaková Mária, Hadidová Petronela,Truchlá Petra, Poláčková Simona, Klieštiková Alica, Bičárová Barbora, Čarnecká Stanislava, Škripková Michaela,
Tréner: P. Gramblička, D. Pavlíková, B. Plešivčáková – kondičná trénerka
Výsledky: 2. miesto v súťaži Majstrovsvá oblasti Stred II. trieda (6)
Kadetky: Ondrejková Mária (kap.), Franeková Andrea, Ondrašinová Natália, Bršťáková Andrea, Jurišová Monika, Kováčiková Magdaléna, Andočová Ingrid, Marjaková Dominika,
Tréner: P. Gramblička,
Výsledky: 2. miesto v súťaži Majstrovsvá oblasti Stred-sever (6)

kalendár

Dnes je nedeľa, 25. február 2018
meniny: Frederik

PO UT ST ŠT PIA SO NE
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

počítadlo návštev

partneri

mesto Čadca

odkazy

vyhľadávanie


archív

články fotky
© 2009 TJ Lokomotíva Čadca | úvod história súťaže galéria fórum kontakty rss TJ Lokomotíva | administrácia created by jp