volejbal Čadca - udalosti

Druhý turnaj RBVL s jednou prehrou

Na druhý turnaj ligy Región Beskydy, základnej skupiny, sme cestovali 8. 11. s myšlienkou, že nebude až taký jednoznačný ako predchádzajúci. Hneď prvý zápas sme hrali s družstvom AntiFértým, ktorý nám šliapal na päty, hneď po prvom turnaji, pretože mal takisto 3 víťazné zápasy bez straty setu ako my. Mali sme ale navrch v počte získaných lôpt. Bol to výborný súper. Ani skóre v náš prospech, 8:3, v prvom sete nám nezabezpečil výhru. Problém nám robil príjem podania, ktorý sa odzrkadlil i v celkovej hre. Náš súper len ťažil z našich chýb, a aj prehra 2:0 svedčí o našej nevyrovnanej hre.

Na ďalšie dva zápasy sme sa už zmobilizovali a nekompromisne sme porazili obidve družstvá RH Šenov a Tylovice 2:0, 2:0. Veľmi zaujímavé a poučné pre nás bolo, že nás v dvoch posledných zápasoch kaučoval Miško Masný. Ďakujeme. V obecenstve opäť nechýbala Danka Masná s dcérami Saškou a Andrejkou.

Zostava družstva: Danka Pavlíková, Miška Maslíková, Monika Palárcová, Peter Jakubík, Stano Palárik, Šimon Fuják, Robo Šotkovský, Janči Masný.

Posledný, tretí, turnaj základných skupín sa uskutoční 13. 12. Budú to pre nás veľmi dôležité zápasy, ktoré by sme mali vyhrať, ak chceme postúpiť do bojov o putovný pohár RBVL (pozn. zo základnej skupiny postupujú prvé tri družstvá do štvrťfinálovej skupiny A s možnosťou účasti vo finále). Jednoznačne musíme ísť naplno, držať sa hesla bavme sa volejbalom a vyhrať.